Etiler Hair Clinic - Metcer Sağlık Hizmetleri A.Ş. Markasıdır
Etiler Hair Clinic - Metcer Sağlık Hizmetleri A.Ş. Markasıdır

Hakkımızda

Etiler Hair Clinic

Etiler Hair Clinic

Mayıs 2018’de hizmete giren hastanemiz, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan gülümseten hizmet politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Etiler Hair Clinic – Metcer Sağlık Hizmetleri A.Ş. Markasıdır.

0+
Yıllık Tecrübe
0+
Hasta
0+
Kişilik Ekip

Vizyon

Sağlık hizmeti uygulamalarını ve yenilikçi yaklaşımlarını bilimsel çalışmalarla destekleyerek, ülkemizde ve dünyada referans kabul edilen, bilimsel bilgi ve insani değerler ışığında kaliteli sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmak.

Misyon

Bilimsel bilgiyi, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalarla destekleyen, kalite odaklı, etik ve bütüncül yaklaşım ilkeleri doğrultusunda, “önce insan gönlüne dokunan” gülümseten hizmet politikasıyla uluslararası hizmet veren öncü bir kuruluş olmak.

Uzun yıllar saç ekimi ve saç estetiği alanında kendini kanıtlamış uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Dünyadaki teknolojileri gelişmeleri ve tedavi yöntemlerini yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Amacımız saç ekimindeki başarıyı arttırıp hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Tüm işlemler tam donanımlı hastanede, ameliyathane ortamında steril koşullarda yapılmaktadır
Kişiye özel saç ekimi ile kişinin ihtiyacına yönelik maximum sayıda greft nakli yapılmaktadır. Maksimum tek seans saç ekimi ile 5500 greft üstü 6000 grefte kadar tek seansta nakil yapılabilmektedir. İsteğe göre konaklama transfer işlemleri de (havaalanı- otel, otel – hastane, hastane-otel) gerçekleştirilmektedir.

Değerlerimiz

  • Etik yaklaşım
  • İnsani değerlere saygı
  • Kalite odaklılık
  • Hastalarımıza bütüncül yaklaşım
  • Gülümseten hizmet politikası
Whatsapp